завантаження...

15.06.2020

Джон Мюллер з Google прокоментував скарги на проблеми з індексацією

Джон Мюллер з Google прокоментував скарги на проблеми з індексацією

Під час останньої відеозустрічі з вебмайстрами співробітник Google Джон Мюллер відповів на питання щодо тривалих скарг з боку власників сайтів на проблеми з індексацією контенту.

Зокрема, вебмайстри скаржаться на те, що Google більше не сканує їх сайти так, як це було раніше.

Баррі Шварц з Search Engine Roundtable запитав Мюллера, чи змінилося щось в роботі пошукової системи.

За словами Мюллера, з точки зору якості або глибини в індексації сайтів нічого не змінилося. При цьому Google покращив відповідні звіти в Search Console. Тепер вони показують більш точні дані, що може сприйматися власниками сайтів як наявність проблем, хоча в багатьох випадках це не так.

«Я не думаю, що є щось дійсно нове в цьому відношенні. Але в останні півроку або навіть більше ми почали показувати цю інформацію трохи більше наочно в Search Console », – зазначив гуглер.

Далі він прояснив, що якщо говорити про процеси індексації та вибору сторінок, то якихось кардинальних змін не було. При цьому в Search Console вебмастера тепер отримують більш точні дані по тим URL, які Google бачив, але вирішив не індексувати.

Вебмастера можуть сприймати цю інформацію як проблему, яку потрібно вирішувати, чи як якісь «поломки» в Google. Однак насправді нічого критичного в цьому немає, пояснив Мюллер.

«Ми просто не можемо індексувати весь інтернет», – зазначив він.

Мюллер також розповів, що вже говорив з колегами з команди Search Console про те, що наявність цієї інформації бентежить власників сайтів і вони відчувають потребу щось виправляти.

При цьому в Google все ж вважають важливим надавати вебмастерам ці дані, щоб вони знали, що пошуковик бачив ці сторінки.

«Насправді у нас немає якоїсь зрозумілої людині причини, по якій ми вирішили не індексувати ці сторінки. Але ми як і раніше хочемо давати людям інформацію про те, що ми розуміємо, що їх сайт великий, але на даний момент ми вибираємо лише невелику частину для індексації ».

Нагадаю, що на початку червня Google офіційно підтвердив збій, який призвів до затримок в індексації контенту новинних ЗМІ, але пошуковик швидко усунув цю проблему.

Опубліковано в SEOТеги:

© 2020 Shevchuk Taras. All rights reserved.