завантаження...

23.06.2020

У відеорекламу на YouTube можна буде додавати форми для збору лідів

У відеорекламу на YouTube можна буде додавати форми для збору лідів

Компанія Google повідомила про запуск низки нових функцій для відеореклами в YouTube. У їх числі – підтримка форм для збору лідів і додавання даних по YouTube в звіти по атрибуції.

Форми для збору лідів

Форми для потенційних клієнтів можна буде додавати в будь-які відеокампанії, в яких показуються оголошення TrueView for Action.

Ця можливість впроваджується поступово і стане доступна всім рекламодавцям в найближчі місяці. Щоб отримати доступ раніше, потрібно звернутися до менеджера облікового запису Google.

Детальніше про використання форм для збору лідів в відеокампаніях можна дізнатися в Довідці Google Ads.

Дані по YouTube в звітах про атрибуції

Згідно Google Ads, кампанії на YouTube часто відіграють допоміжну роль на шляху конверсії. При цьому їх вплив не відбивається на сторінці «Кампанії», якщо за замовчуванням використовується модель «За останнім кліку».

Щоб допомогти маркетологам збирати дані, розробники додали дані про кліки на YouTube і взаємодії з відеорекламою в звіти по атрибуції «Основні послідовності» і «Асоційовані конверсії».

Такі взаємодії реєструються, якщо користувач дивився відеорекламу не менше 10 секунд або натискає на неї.

Щоб отримувати дані по YouTube в звітах по атрибуції, рекламодавець повинен бути учасником програми «Міжмережеві звіти (бета)». Ці відомості будуть доступні за період з травня 2019 року.

Інформація про це нововведення вже додана в Довідку.

Google також  представила  новий тип відеокампаній Video Action, за допомогою якого можна отримувати більше конверсій на YouTube, і почав тестувати показ товарів в рекламі формату TrueView for action.

Опубліковано в Контекстна рекламаТеги:

© 2020 Shevchuk Taras. All rights reserved.